10,3 C
Kozienice
piątek, 1 marca, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Popularne

Warto przeczytać

Wspaniała impreza – Bal charytatywny 2024, na której miał przyjemność gościć burmistrz Miasta i Gminy Głowaczów  Hubert Czubaj, odbyła się w ubiegłą sobotę 10 lutego w Dworku Hetmańskim w Moniochach. To już piąta edycja balu, którego głównym celem jest zebranie środków finansowych na organizację letniego obozu piłkarskiego dla podopiecznych trenera Piotra Bolka. Oprócz samego uczestnictwa, co już jest „dołożeniem cegiełki”, można wylicytować wiele gadżetów, takich jak koszulki czy piłki z podpisami znanych piłkarzy.

Młodych sportowców wsparł również burmistrz Hubert Czubaj, który wylicytował koszulkę Kuby Błaszczykowskiego. Przekazał również komplet strojów sportowych sfinansowany przez sponsora, co jest potwierdzeniem dobrej współpracy z Burmistrzem i samorządem gminnym.

rbt

Serdecznie gratulacje dla trenera Piotra Bolka, który jest pomysłodawcą i organizatorem balu. Jego zapał i pasja do sportu, jakim jest w głównym mierze piłka nożna, przekłada się na wyniki młodych sportowców. Jest to również świetna promocja Gminy Głowaczów, za którą składamy serdeczne podziękowania.

Na tegorocznym balu gościli również: Krzysztof Wolski starosta Powiatu Kozienickiego, Kamil Witkowski prezes Radomskiego Okręgu Związku Piłki Nożnej, Grzegorz Wilkowski właściciel firmy EXPOL transport i spedycja, Piotr Marek przewodniczący Rady Miejskiej w Głowaczowie. Oprócz zaproszonych gości obecni byli rodzice zawodników UKS, sympatycy – wszyscy świetnie się bawili do białego rana w miłej i fantastycznej atmosferze.

W swoim przemówieniu burmistrz Hubert Czubaj skierował podziękowania dla całej drużyny UKS-u trenera Piotra Bolka, rodziców i wszystkich sympatyków i sponsorów tej drużyny:

– W imieniu samorządu bardzo Wam dziękuję za najlepszą promocję poprzez sport. Gratuluję wielu sukcesów, tych zespołowych, jak również indywidualnych w postaci wyróżnień i powołań do kadr ROZP i MZPN. Jesteście wzorem do naśladowania, pod względem organizacyjnym i współpracy z fantastycznym liderem, jakim niewątpliwie jest trener Piotr Bolek. Osoba, która więcej czasu poświęca zawodnikom, niż swoim dzieciom. To wynika z ogromnej pasji, zaangażowania i profesjonalnego podejścia do stawianych przed sobą ambitnych celów. Warto podkreślić nowy trend jaki można ostatnio zauważyć, czyli do Głowaczowa na zajęcia z piłki nożnej dołączają chłopcy z Warki, Kozienic, Pionek. Zjawisko do tej pory raczej odwrotne. Nowy komplet strojów noście godnie i dumnie reprezentujcie klub UKS Miasto i Gminę Głowaczów – powiedział Burmistrz p. Hubert Czubaj.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content