4,2 C
Kozienice
niedziela, 21 kwietnia, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

[ZDJĘCIA] W czwartek 7 marca w Kozienicach świętowano Międzynarodowy Dzień Kobiet

Popularne

Warto przeczytać

Gwiazdą programu był Łukasz Zagrobelny. Warto nadmienić, że odbywający się w Kozienickim Domu Kultury koncert był darmowy. Artysta uświetnił to wydarzenie nie tylko życzeniami dla Pań, ale przede wszystkim wyjątkowym głosem.

Dzień Kobiet to święto, które w gminie Kozienice obchodzone jest w sposób szczególny i na stałe wpisało się w kalendarz imprez. Jest wyrazem wdzięczności i pamięci o kobietach. W tym roku, specjalnie dla pań, trzykrotnie zaśpiewał Łukasz Zagrobelny. Piosenkarz zaśpiewał znane wszystkim przeboje, które zaprezentowane podczas trzech czwartkowych koncertów.

Koncert spotkał się z ogromnym zainteresowaniem pań, które były zachwycone występem. Towarzyszącym im panom także udzielał się ten entuzjazm. Warto wspomnieć, że jeszcze przed koncertem odbyło się losowanie, w którym panie mogły zdobyć karnety do wykorzystania w Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu.

–  Dobry wieczór, witam Państwa bardzo, bardzo serdecznie na Gminnym Dniu Kobiet, które odbywa się z inicjatywy burmistrza gminy Kozienice Piotra Kozłowskiego. […] Wszyscy pamiętamy, że gminne koncerty z okazji Dnia Kobiet odbywają się już cyklicznie, co roku. Jest to już taka nasza tradycja i co roku w okolicach Dnia Kobiet spotykamy się właśnie tu-w sali koncertowo-kinowej w Centrum Kulturalno Artystycznego w Kozienicach. powitała zebrane kobiety dyrektor CKA Elwira Kozłowska

Życzenia z okazji święta kobiet złożył w imieniu płci męskiej burmistrz Kozienic Piotr Kozłowski – Drogie Panie, w imieniu własnym, ale także myślę, że w imieniu wszystkich Kozienickich mężczyzn życzę Wam każdego dnia wszystkiego co dobre, co miłe, co budzi uśmiech na twarzy i w sercu. Życzę Wam moje drogie, żebyście miały możliwości i odwagę realizować swoje plany, swoje marzenia. Życzę Wam, żeby poczucie bezpieczeństwa, stabilności oraz spokoju nigdy was nie opuszczało, a szacunek, miłość, przyjaźń, czułość codziennie wzmacniały siłę waszej kobiecości. […]

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content