-0,6 C
Kozienice
piątek, 3 lutego, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

[ZDJĘCIA] I Charytatywny Turniej Siatkówki o Puchar Starosty Kozienickiego

Popularne

16 grudnia w hali sportowej Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu odbył się I Charytatywny, Młodzieżowy Turniej Siatkówki o Puchar Starosty Kozienickiego. Wzięło w nim udział 15 drużyn uczniów Zespołu Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich w Kozienicach. Podczas zawodów przeprowadzona została zbiórka na operację ortopedyczną i rehabilitację dla 15-letniego Radosława Matysiaka, mieszkańca Powiatu kozienickiego, który urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową oraz wodogłowiem.

Otwarcia Turnieju dokonał Starosta Kozienicki Krzysztof Wolski, który wspólnie z Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Kozienicach Arturem Materą, Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 Anną Gollasch, Wicedyrektor placówki Anną Łukasiewicz, dokonał również uroczystej dekoracji najlepszych drużyn. Puchary i medale ufundowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Kozienicach. Inicjatorem i organizatorem wydarzenia był Rafał Bąk.

Podczas zawodów Wolontariuszom ZS Nr 1 udało się zebrać 2.365,42 zł. Za co ze wzruszeniem podziękowała mama Radka, Justyna Matysiak: dziękuję za pomoc w realizacji największego marzenia naszego syna…

Patronat Honorowy nad  Turniejem objął Starosta Kozienicki Krzysztof Wolski.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content