-3,8 C
Kozienice
sobota, 2 grudnia, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Wiata rekreacyjna KGW w Bąkowcu oficjalnie oddana do użytku

Popularne

Warto przeczytać

Koło Gospodyń Wiejskich z Bąkowca pozyskało fundusze unijne na budowę wiaty rekreacyjnej przy świetlicy gminnej w Bąkowcu. W dniu 27 sierpnia 2023 r. w towarzystwie władz gminy nastąpiło jej oficjalne otwarcie.

W niedziele 27 sierpnia 2023 r.  w miejscowości Bąkowiec Wójt – Teresą Fryszkiewicz wraz z Włodzimierzem  Mazurem – Przewodniczącym  Rady, Marzeną Pomarańską – Sekretarzem Gminy, Ireną Bielawską – Prezes LGD „Puszcza Kozienicka” oraz druhami z OSP Bąkowiec uczestniczyli w oddaniu do użytku kolejnego miejsca rekreacyjnego służącego lokalnej społeczności.

Drewniana wiata turystyczna o powierzchni 60 m kw. to efekt współpracy Koła Gospodyń Wiejskich z Lokalną Grupą Działania „Puszcza Kozienicka”. Projekt w kwocie 64 tyś zł w całości został sfinansowany z funduszy unijnych PROW na lata 2014-2020. Na uroczyste otwarcie przybyli również licznie mieszkańcy wsi Bąkowiec, którzy mogli skorzystać z przygotowanych przez Panie z KGW atrakcji. Była kiełbasa z grilla, ciasta, wata cukrowa i inne smakołyki. Nikt nie wyszedł głodny z uroczystości.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content