-0,6 C
Kozienice
piątek, 3 lutego, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

To będzie ekspozycja pełna kolorów. Kozienicki Dom Kultury zaprasza na nową wystawę

Popularne

„Energia koloru” to tytuł wystawy malarstwa Moniki Drewnickiej, którą już wkrótce będzie można obejrzeć w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Jej wernisaż zaplanowano na piątek, 3 lutego, na godz. 17.00, w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego. Tradycyjnie wstęp wolny.

– Niezmiernie miło mi zaprosić Państwa na pierwszy wernisaż w 2023 roku. Nowy rok rozpoczynamy malarsko w towarzystwie kolorów, które według autorki obrazów są formą terapii w czasach ciągłego stresu. Mam nadzieję, że te barwy nastroją nas pozytywnymi emocjami, a te będą towarzyszyć nam przez kolejne miesiące – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Monika Drewnicka to radomianka, absolwentka Szkół Artystycznych w Nałęczowie oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i w Łodzi. Pedagog oraz instruktor w miejskich placówkach kultury „Idalin” i „Łaźnia”. Zawodowo zajmuje się projektowaniem wnętrz, jak również poświęca swój czas na pasje związane z twórczością artystyczną, taką jak: malarstwo, projektowanie i realizowanie dzianin unikatowych.

Artystyczna niespodzianka

– Dla uczestników wernisażu przygotowaliśmy specjalną atrakcję, a jedna z osób wyjdzie z wydarzenia bogatsza o pracę autorki. Tym bardziej warto być z nami tego wieczoru i wziąć udział w tej zabawie – dodaje Elwira Kozłowska.

Otwarcie wystawy zaplanowano na piątek, 3 lutego, na godz. 17.00, w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo, za pośrednictwem fanpage’a Kozienickiego Domu Kultury.

Na wernisaż zapraszają Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury. Szczegółowe informacje dostępne są na www.dkkozienice.pl. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 26 marca 2023 r.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content