7,2 C
Kozienice
piątek, 1 marca, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Świąteczne spotkanie w Domu Pomocy Społecznej

Popularne

Warto przeczytać

Tradycyjnie tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w Domu Pomocy Społecznej im. Kazimiery Gruszczyńskiej w Kozienicach odbyło się świąteczne spotkanie.

Na zaproszenie dyrektor Domu Elżbiety Czapli wzięli w nim udział starosta Kozienicki Krzysztof Wolski, wicestarosta Małgorzata Bebelska, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kozienicach Marcin Styś, proboszcz parafii pw. Św. Krzyża w Kozienicach ksiądz Dariusz Sałek oraz przełożona Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek od Cierpiących w Kozienicach Siostra Beata Nierodzik.

Goście złożyli Mieszkańcom i Pracownikom Domu serdeczne życzenia. Starostowie przekazali świąteczne upominki od pracowników Starostwa Powiatowego oraz Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Kozienicach. Mieszkańcy otrzymali również prezenty, które napłynęły do Domu Pomocy Społecznej w odpowiedzi na prowadzoną przez placówkę akcję Listy Do Świętego Mikołaja.

Tego dnia goście odwiedzili także Mieszkańców, którzy ze względów zdrowotnych nie mogli uczestniczyć w ogólnym spotkaniu.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content