-2,5 C
Kozienice
czwartek, 30 listopada, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Stypendia sportowe Gminy Kozienice wręczone. W tym roku przyznano 450 tysięcy złotych

Popularne

Warto przeczytać

50 wniosków zostało pozytywnie zaopiniowanych przez Kozienicką Radę Sportu. W tym roku środki na stypendia sportowe przyznane przez samorząd Gminy Kozienice wyniosły 450 tysięcy złotych. Sportowcy uroczyście otrzymali decyzję przyznających stypendia.

Dziś o godz. 17:30 w sali kameralnej Centrum Kulturalno – Artystycznego odbyło się uroczyste wręczenie decyzji przyznających stypendia sportowe zawodnikom z terenu naszej gminy. W wydarzeniu udział wziął wiceburmistrz Kozienice, Mirosław Pułkowski oraz przewodniczący Rady Gminy, Rafał Sucherman.

Dzisiejsze wydarzenie poprowadził znany w środowisku sportowym Kozienic, dziennikarz sportowy Kroniki Kozienickiej, Rafał Koczyk. – W tym roku środki na stypendia sportowe przyznane przez samorząd Gminy Kozienice wyniosły 450 tysięcy złotych. W obecnej edycji wpłynęło 50 wniosków, i wszystkie te 50 wniosków zostało pozytywnie zaopiniowanych przez Radę Sportu.

Chwilę później na scenę prowadzący zaprosił wiceburmistrza Kozienic, Mirosława Pułkowskiego

– Moi drodzy, mam dzisiaj ogromny zaszczyt, reprezentować burmistrza Piotra Kozłowskiego na dzisiejszym spotkaniu i wspólnie z przewodniczącym rady Rafałem Suchermanem będziemy mieli ogromną przyjemność wręczenia wam stypendiów. Jak wiadomo, sport to jest dosyć ciekawa branża. Wiele zależy od dyspozycji dnia, wiele zależy od warunków, niemniej my z dosyć ogromną atencją, obserwujemy ważne osiągnięcia i z dumą wielokrotnie nawet na posiedzeniach Rady Miejskiej w Kozienicach mamy przyjemność was nagradzać indywidualnie za to co osiągacie i co miejmy nadzieję w przyszłości będziecie osiągali. – mówił wiceburmistrz Pułkowski

Dla nas ogromną dumą jest to, z jaką, powtórzę dumą reprezentujecie naszą gminę, z jaką dumą reprezentujecie miasto. Nie wstydzicie się przede wszystkim tego, skąd pochodzicie. Wielokrotnie słyszymy w wywiadach, czy w indywidualnych rozmowach jak dla was jest ważne, kto skąd się wywodzicie,  gdzie staliście w pierwsze kroki i jakie kluby prezentujecie.  Życzę wam wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku w najbliższym sezonie. Liczymy na to, że to grono stypendystów z roku na rok będzie się powiększało, będziemy się tutaj spotkać, również nie mniejszym lub większym gronie jak dzisiaj – dodał wiceburmistrz

Chwilę później prowadzący wydarzenie, Rafał Koczyk odczytał poszczególnych zawodników oraz nazwy klubów, które reprezentują (Kozienicki Klub Siatkówki, Stowarzyszenie Klub Tenisa Stołowego Kozienice, Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „JOKER” Kozienice, Uczniowski Klub Sportowy „OLIMP” Kozienice).

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content