4,2 C
Kozienice
niedziela, 21 kwietnia, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Policja poszukuje zaginionego 32-letniego Adriana Otworowskiego

Popularne

Warto przeczytać

Policjanci z Wydziału Kryminalnego, Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach prowadzą poszukiwania Adriana Otworowskiego lat 32. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu osoby prezentowanej na zdjęciu o natychmiastowy kontakt z policją tel. (+48) 47 7024200.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego, Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach prowadzą poszukiwania zaginionego Adriana Otworowskiego. 32-latek 9 marca 2024 roku około godz. 11:30 oznajmił matce, że wychodzi do marketów na terenie Kozienic, lecz do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z nikim z bliskich.

fot. Policja

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu osoby prezentowanej na zdjęciu o natychmiastowy kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach tel. 47-702-42-00 lub z najbliższą jednostką policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112. – informuje podkom. Ilona Tarczyńska/ KPP w Kozienicach

Opis osoby: 188 cm wzrostu, dobrze zbudowany, oczy koloru brązowego, włosy krótkie koloru ciemnego, zarost średniej długości. Adrian Otworowski ubrany był w bieliznę termoaktywną koloru czarnego z długim rękawem, bluzę koloru siwego, spodnie typu bojówki koloru ciemno-brązowego z czarnymi wstawkami przy kieszeniach, buty sportowe koloru granatowego z podeszwą barwy białej, czapka koloru ciemnego, komin barwy czarnej, kurtka koloru ciemno-siwego. Mężczyzna posiadał plecak koloru czarnego.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content