Brak produktów w koszyku.

Piłkarze Enei Energii Kozienice wracają z Garwolina bez punktów

Popularne

Warto przeczytać

W pojedynku 23. kolejki IV ligi mazowieckiej II, który rozegrany został 16 kwietnia, zespół Wilgi Garwolin zwyciężył z Eneą Energią Kozienice 2-0 (1-0).

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 12 spotkań drużyna Enei Energii Kozienice wygrała pięć razy i tyle samo razy przegrywała. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 19. minucie kartkę obejrzał Kacper Kowalski z jedenastki Wilgi Garwolin.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Wilgi Garwolin w 21. minucie spotkania, gdy Sebastian Papiernik strzelił pierwszego gola. W ostatniej minucie pierwszej połowy kartką został ukarany Yurii Hlushchuk, zawodnik Energii Kozienice.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Wilgi Garwolin.

Jedenastka Energii Kozienice ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Wilgi Garwolin, zdobywając kolejną bramkę. W 53. minucie wynik na 2-0 podwyższył Dominik Zabiegalowski.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2-0.

Piłkarze obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Skład Energii: Majos – Wołczyński (74’Wasilewski), Janiszewski, Lament, Nowosadko, Nowak (70′ Maciąg), Więcek (88″Majer), Trojanowski (64’Korzeń), Śliwiński, Czerwiński (k) (58’Kołodziejczyk), Skowroński (58’Hlushchuk).