-5 C
Kozienice
czwartek, 30 listopada, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Odblaski dla mieszkańców. Akcja cieszyła się dużym powodzeniem

Popularne

Warto przeczytać

Policjanci z Gniewoszowa wspólnie z Wójtem Gminy Gniewoszów rozdawali odblaski na lokalnym targowisku. Chętnych by je otrzymać nie brakowało.

Dziś 18 października br. Policjanci z Komisariatu Policji w Gniewoszowie wspólnie z Wójtem Gminy Gniewoszów Marcinem Gac rozdawali kamizelki odblaskowe na targowisku.
 
 
Akcja prewencyjna została zorganizowana we współpracy gminy Gniewoszów i Komisariatu Policji w Gniewoszowie. – Jej celem było zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym mieszkańców i osób odwiedzających gminę. Targowisko zostało wybrane nie przypadkowo z uwagi na to, że bardzo duża liczba mieszkańców przyjeżdża na zakupy w tym dniu rowerem, bądź przychodzi na pieszo. Komendant Komisariatu Policji w Gniewoszowie kom. Artur Leszczyński, policjanci z KP Gniewoszów oraz Wójt Gminy Marcin Gac rozdawali wszystkim przybyłym rowerzystom, oraz pieszym kamizelki odblaskowe celem zwiększenia ich bezpieczeństwa na drodze. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców gminy. – informuje podkom. Ilona Tarczyńska z KPP w Kozienicach
 
 
Działania profilaktyczne realizowane były pn. „Świeć przykładem „. Wszystkich rowerzystów oraz pieszych zachęcamy do noszenia elementów odblaskowych, które zwiększają naszą widoczność a tym samym bezpieczeństwo na drodze zwłaszcza w pochmurne jesienne dni.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content