26,4 C
Kozienice
wtorek, 6 czerwca, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Kozienicki Dom Kultury zaprasza na warsztaty w świątecznym klimacie

Popularne

To będzie spotkanie w bożonarodzeniowym klimacie. Już 8 grudnia, Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka organizują kolejną edycję warsztatów plastycznych „Bombka w CKA”. Zaproszenie do udziału w tych zajęciach kierowane jest do szkół podstawowych z terenu Gminy Kozienice. Termin zgłoszeń mija 30 listopada.

– Warsztaty „Bombka w CKA” to już nasza tradycja. Od kilku lat, w okresie przedświątecznym, spotykamy się z uczniami w Centrum Kulturalno-Artystycznym i wspólnie pracujemy nad bombkami, które ozdabiają potem rodzinne uroczystości podczas Bożego Narodzenia – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

W zajęciach udział mogą wziąć uczniowie zgłoszeni przez szkoły podstawowe z terenu Gminy Kozienice. Każda placówka może wytypować troje uczniów i jednego opiekuna, a następnie zapisać ich na warsztaty. W tym celu należy wypełnić kartę zgłoszeniową (wraz z deklaracją i oświadczeniami), a następnie wysłać ją na adres agnieszka.bienkowska@dkkozienice.pl lub osobiście dostarczyć do punktu informacji Kozienickiego Domu Kultury. Wzór karty dostępny jest na stronie www.dkkozienice.pl, w zakładce poświęconej temu wydarzeniu.

Warsztaty odbędą się 8 grudnia, w godz. 13.00-15.00. Poprowadzi je plastyk KDK Agnieszka Bieńkowska.

Wszystkie materiały plastyczne zapewniają organizatorzy. Warto pomyśleć o odpowiednim stroju, bo w trakcie prac plastycznych możne on ulec zabrudzeniu. Oczywiście gotowe prace uczestnicy zabiorą ze sobą po zajęciach do domów. Gorąco zachęcam do udziału – dodaje Elwira Kozłowska.

Wszelkie szczegóły zawarte są w regulaminie, dostępnym na stronie internetowej Kozienickiego Domu Kultury www.dkkozienice.pl.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content