4,4 C
Kozienice
niedziela, 21 kwietnia, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Kozienicki Dom Kultury organizuje wyjątkowy koncert z okazji „Mikołajek”

Popularne

Warto przeczytać

Nie spektakl, a koncert, a konkretnie „Gwiazdkowe Koło Fortuny” czeka na chętne dzieci i ich opiekunów w ramach grudniowego spotkania z cyklu „Poranki teatralne dla dzieci” w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Świąteczne widowisko zaplanowano na niedzielę, 3 grudnia, na godz. 12.00. Sprzedaż biletów rusza 25 października.

– Teatralne spotkania w okresie „Mikołajek” to wieloletnia tradycja w Kozienickim Domu Kultury. Każdego roku w tym czasie organizujemy przedstawienia, które wprowadzają najmłodszych widzów w świąteczny klimat. W tym roku zmieniliśmy nieco formułę i zapraszamy maluchy na wyjątkowy koncert Lady Famy – wyjaśnia Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Koncert mikołajkowy to uczta dla kochających świąteczny klimat dzieci i dorosłych! Magiczna podróż do wypełnionej prezentami krainy to doskonała okazja do wspólnej zabawy z kolorowymi rekwizytami, energicznego tańca i śpiewania melodyjnych piosenek – hitów Lady Famy.

– Efekty w postaci deszczu tęczowych baniek mydlanych, gradu kolorowych cukierków i serpentyn oraz kurtyn białego, śniegowego puchu przyprawią uczestników o pozytywny zawrót głowy i zachęcą do jeszcze bardziej energicznego włączenia się w doskonałą zabawę. Nie zapominamy też o kontekście edukacyjnym, bo artyści poruszają kwestie związane z ekologią, zdrowym stylem życia i bezpieczeństwem – zapowiada Elwira Kozłowska.

Kup wcześniej bilet

Koncert odbędzie się w niedzielę, 3 grudnia, o godz.12.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Sprzedaż biletów rusza 25 października. Te będą dostępne w cenach: 15 zł – normalny, 10 zł – ulgowy, w kasach KDK i na www.dkkozienice.pl, w zakładce „Kup bilet”. W przypadku zakupów stacjonarnych, posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

Na koncert zapraszają Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka. Wydarzenie adresowane jest do dzieci od 4. roku życia.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content