10,8 C
Kozienice
wtorek, 17 maja, 2022
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Kozienicka Mediateka zaprasza na ferie zimowe pełne atrakcji. Ruszają zapisy!

Popularne


Kozienicka Mediateka, która stanowi filię nr 8 Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice zaprasza do siebie na ferie zimowe. W województwie mazowieckim odbędą się one w dniach 31 stycznia – 13 lutego. Jak co roku, na czas przerwy od szkoły, Mediateka przygotowała szereg interesujących zajęć.

Zapisy na zajęcia ruszają już od piątku 14 stycznia. Prowadzącymi wszelkie warsztaty oraz imprezowe środy będą Sylwia Kuczyńska oraz Agnieszka Dziuba. – Przygotowaliśmy bardzo bogatą i różnorodną ofertę zajęć. Tak, by każdy uczestnik mógł wybrać to, co go najbardziej interesuje. Chcemy, by czas spędzony w w Mediatece był dla naszych podopiecznych okazją nie tylko do poszerzania swoich zainteresowań, ale odkrywania czegoś nowego, przez połączenie tego z dobrą zabawą, stąd między innymi nasze imprezowe środy z Just Dance – mówią Sylwia i Agnieszka z Mediateki. 

W tegorocznej ofercie Mediateki znalazło się wiele różnorodnych warsztatów. – Zaplanowaliśmy między innymi warsztaty z programowania, tak zwane “Szaleństwa z LOFI”, “Kosmiczna podróż Scottie’go” czy też “Główka pracuje z Calliope mini”. Oprócz tego wraz z GeniBotami i Ozobotami przeniesiemy się do świata robotów. Serdecznie zapraszamy! – dodają Sylwia i Agnieszka.

To tylko część atrakcji jakie będą czekać w ferie zimowe w Mediatece. Oprócz wyżej wspomnianych warsztatów i imprezowych śród pojawią się zajęcia przy wykorzystaniu tabletów oraz własnoręcznie stworzonej perkusji.

Ruszają zapisy

Zapisy na zajęcia prowadzone będą od 14 stycznia, osobiście w Mediatece, która znajduje się przy ulicy Warszawskiej 29, w Kozienickim Domu Kultury, bądź telefonicznie: 366-25-36. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci od 6 lat.

Na zajęcia zapraszają Gmina Kozienice, Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice i jej filia Mediateka. Więcej szczegółów znajdziecie na plakacie poniżej.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane