-4,3 C
Kozienice
sobota, 2 grudnia, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Kolejny nielegalny salon gier hazardowych zlikwidowany w Kozienicach

Popularne

Warto przeczytać

To już kolejny nielegalny salon gier został zlikwidowany w Kozienicach przez kozienickich policjantów oraz funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej (SCS) Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie.

– Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach na podstawie posiadanych informacji wspólnie z funkcjonariuszami SCS z Drugiego Referatu Prewencji w Radomiu z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie na początku tygodnia ujawnili kolejny nielegalny nowoczesny salon gier hazardowych na terenie Kozienic. Na miejscu mundurowi zastali pracownicę. Została ona przesłuchana w tej sprawie. W lokalu funkcjonariusze zabezpieczyli sprzęt oraz bilomat „BITCOIN”, a także pieniądze. – informuje podkom. Ilona Tarczyńska z KPP w Kozienicach

Przypominamy

Urządzanie lub prowadzenie gier hazardowych wbrew obowiązującym przepisom jest przestępstwem, za które grozi wysoka grzywna i kara pozbawienia wolności do lat 3.

Organizatorom nielegalnych gier na automatach, a także w określonych przypadkach właścicielom lokali, w których urządzane są te gry, grożą także kary pieniężne w wysokości 100 tysięcy złotych od każdego nielegalnego automatu.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content