20,8 C
Kozienice
sobota, 13 lipca, 2024

„Horror Story” na lutowym spotkaniu Klubu Filmowego „Znicz”

Popularne

Warto przeczytać

Przed nami już XIV Spotkanie Klubu Filmowego „Znicz” w Kinie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. W środę, 21 lutego, zapraszamy na seans filmu pt. „Horror Story”. Początek spotkania tradycyjnie już o godz. 17.30.

„Horror Story” to polska komedia w reżyserii Adriana Apanela. Zobaczymy w niej takich aktorów jak: Jakub Zając, Michalina Olszańska, Marta Stalmierska, Konrad Eleryk, Paulina Gałązka, Anna Seniuk, Marian Opania, Sebastian Perdek i Natalia Iwańska. Jaką historię nam opowiedzą?

Tomek, a w tej roli Jakub Zając, to świeżo upieczony absolwent bankowości, przyjeżdża do wielkiego miasta, by z przytupem rozpocząć dorosłe życie. Marzy o spektakularnym sukcesie, dzięki któremu odzyska względy swojej byłej dziewczyny i pokaże światu, na co go stać. Na początek, z braku funduszy decyduje się na wynajęcie pokoju w starej, rozpadającej się willi, zaludnionej przez gromadę ekscentrycznych lokatorów. Już pierwszej nocy orientuje się, że zamieszkał w domu rodem z horrorów. Wygląda na to, że stąd szybciej trafi do psychiatryka, niż do wymarzonej korporacji.

– Wielki świat szklanych biurowców, miłosnych podbojów i ogólnego „dolce vita” oddala się od Tomka, a jego młode życie pogrąża się w chaosie. Czy znajdzie w sobie dość siły, by wyrwać się z paszczy szaleństwa? Przekonamy się o tym już 21 lutego w naszym kinie mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Czekamy na widzów

Sprzedaż biletów na spotkanie rusza we wtorek, 13 lutego. Będą one dostępne zarówno w kasach KDK jak i za pośrednictwem strony internetowej www.kinokozienice.pl.

– Seanse klubu odbywają się na zasadzie „prelekcja – projekcja – dyskusja”. Przed filmem widzowie wysłuchają krótkiego wykładu Anny Równy, którą już dobrze znają z poprzednich spotkań. Nie zabraknie też tradycyjnej dyskusji po filmie – dodaje Elwira Kozłowska.

Pokazy w ramach Klubu Filmowego „Znicz” są otwarte dla wszystkich widzów, ale członkowie klubu mogą liczyć na preferencyjne ceny biletów. Normalny bilet na seans KF „Znicz” kosztuje 17 zł, członkowski – 13 zł. Dodatkowo członkowie mogą kupować karnety na trzy seanse w cenie 36 zł. Rezerwacje biletów na stronie www.kinokozienice.pl i pod nr tel. 48 611 07 50 wew. 133.

Zapisy prowadzone są w kasach KDK w Centrum Kulturalno-Artystycznym. Warunkiem rejestracji jest wypełnienie deklaracji oraz zakup karty członkowskiej w cenie 7 zł. Każda z nich opatrzona jest indywidualnym numerem.

Organizatorami wydarzenia są: Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.kinokozienice.pl.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content