4,2 C
Kozienice
poniedziałek, 22 kwietnia, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Gminny Dzień Kobiet w Gniewoszowie

Popularne

Warto przeczytać

Gminny Dzień Kobiet pełen barw i muzyki  odbył się w Gniewoszowie w sobotę 9 marca w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Wyjątkowa atmosfera udzieliła się wszystkim.

Na początek odbył się wspaniały program artystyczny  przygotowany przez uczniów i nauczycieli Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Punktem kulminacyjnym spotkania był koncert pt. „Usta milczą dusza śpiewa” , który w cudowny sposób zaprezentowali Ksenia i Rafał Tomkiewicz – artyści scen polskich i zagranicznych. Śpiewacy czarowali publiczność wspaniałymi głosami i rewelacyjnym repertuarem.  Długo będziemy pamiętać to wydarzenie.

W tym wyjątkowym wieczorze uczestniczyli: Marcin Gac wójt Gminy Gniewoszów, Maciej Baran przewodniczący Rady  Gminy, Irena Bielawska prezes Zarządu Lokalnej Grupy Działania „Puszcza Kozienicka”, którzy złożyli wszystkim kobietom, dziewczynom i dziewczynkom najserdeczniejsze życzenia. Nie  zabrakło również  muzycznych niespodzianek.

Po życzeniach każda z obecnych Pań otrzymała z rąk wójta oraz przewodniczącego symbolicznego tulipana.

          

Całość została wzbogacona o  słodkie przekąski i nie tylko, bo przecież, jak dobrze wiemy – coś dla duszy ale i coś dla ciała to przepis na idealne świętowanie! Nie możemy nie wspomnieć o fantastycznej oprawie scenicznej, dzięki której całe wydarzenie zyskało niepowtarzalny klimat.

Organizatorem tego wydarzenia był: Wójt oraz Samorząd Gminy Gniewoszów, a współorganizatorami: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gniewoszowie oraz Stowarzyszenie „Lepsza Gmina Gniewoszów”.

 

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content