4,2 C
Kozienice
niedziela, 21 kwietnia, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Certyfikat „Samorządowy Lider Edukacji” 2024 Dla powiatu kozienickiego!

Popularne

Warto przeczytać

W Pałacu Młodzieży im. Aleksandra Kamińskiego w Katowicach odbyła się Gala Finałowa 13. edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów  i Samorządnych Województw „Samorządowy Lider Edukacji”. Ideą Konkursu jest nagradzanie i promowanie jednostek samorządu terytorialnego, które posiadają szczególne osiągnięcia w dziedzinie rozwoju edukacji i systemu oświaty, wspierania młodzieży i współpracy ze środowiskami edukacyjnymi.

Wśród tegorocznych Laureatów Konkursu znalazł się również Powiat Kozienicki. Certyfikat „Samorządowy Lider Edukacji” 2024 odebrała wicestarosta powiatu Małgorzata Bebelska oraz dyrektor SOSW w Kozienicach Anna Grzesik.

Powiat Kozienicki wyróżniony został Certyfikatem jako Jednostka Samorządu Terytorialnego posiadająca cechy i atrybuty świadczące o realizacji nowoczesnej, innowacyjnej i progresywnej polityki oświatowej oraz wdrażającej wartościowe rozwiązania organizacyjne i merytoryczne w zakresie zarządzania edukacją.

Przyznany w Konkursie Znak Jakości to forma promocji samorządu i budowania jego pozytywnego wizerunku. Certyfikat ten jest jednym z najbardziej cenionych, elitarnych i rozpoznawalnych znaków jakości, jakie może otrzymać jednostka samorządu terytorialnego, promując ją w skali lokalnej i ogólnokrajowej.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content