4,4 C
Kozienice
niedziela, 21 kwietnia, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Zespół wokalny RELAKS oraz solistka Mirosława Wójcicka laureatami Mazowieckich Spotkań Artystycznych Uniwersytetów Trzeciego Wieku i Klubów Senio

Popularne

Warto przeczytać

W dniach 20-21.01.2024r odbyły się w Warszawie przesłuchania konkursowe Mazowieckich Spotkań Artystycznych Uniwersytetów Trzeciego Wieku i Klubów Seniora. Organizatorem był Dom Kultury „Włochy” z siedzibą w Warszawie.

W ramach Mazowieckich Spotkań Artystycznych odbyły się Spotkania Teatralne i Spotkania z Piosenką. Spotkania Teatralne obejmowały prezentacje teatralne, kabaretowe, widowiska obrzędowe, monodramy i recytacje. Podczas Spotkań z Piosenką prezentowały się chóry, zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne oraz soliści.


Profesjonalne JURY w składzie: Barbara Dziekan -Vajda, ( aktorka teatralna i filmowa, wokalistka, pedagożka, reżyserka… z Łodzi), Jan Zdziarski (specjalista kultury mowy, instruktor teatralny, wykładowca…) oraz Wiesława Sadowska (Dyrektor Domu Kultury „Włochy” reżyser form teatralnych) wysłuchało wszystkich wykonań w ciągu dwóch dni i oceniło wykonawców.

W Spotkaniach z Piosenką Kozienice reprezentowali: Zespół wokalny RELAKS oraz solistka Mirosława Wójcicka. W kategorii zespół wokalny zaprezentowało się 20 zespołów a w kategorii solista wystąpiło 22 solistów. Łącznie w spotkaniach z Piosenką wystąpiło 388 osób.

W dniu 27.01.2024r odbył się Koncert Galowy i rozdanie nagród. W koncercie Galowym jako zdobywczyni Nagrody ZŁOTY  LAUR Mirosława Wójcicka wystąpiła z piosenką „Być kobietą po czterdziestce”. Zespół wokalny RELAKS zdobył w kategorii zespół wokalny Nagrodę SREBRNY LAUR. Tak więc reprezentacja Kozienic zdobyła w Warszawie srebro i złoto.

Zespół RELAKS i Mirosława Wójcicka promują Kozienice śpiewając na koncertach, konkursach i festiwalach w całej Polsce. Tym przeglądem rozpoczęli promocję Kozienic w 2024r.

Mirosława Wójcicka

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content