8,5 C
Kozienice
piątek, 31 marca, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

[ZDJĘCIA] Wyjątkowe show w Kozienickim Domu Kultury. Oglądaliśmy sztuczki „Pana Magicznego”

Popularne

W czwartek, 23 lutego, o godzinie 17, w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka odbył się familijny spektakl iluzji „Pan Magiczny Show”. Dla kozienickiej publiczności wystąpili Sebastian i Martyna Grabowscy, czyli „Pan Magiczny” i „Pani Czarująca”.

Dla kozienickiej publiczności wystąpił Sebastian Grabowski, znany jako „Pan Magiczny”. Towarzyszyła mu żona Martyna, czyli „Pani Czarująca”, z którą tworzą czarujący duet. Podczas pokazów nie prezentowali samych sztuczek czy trików. To było show, w którym otwierali dzieciom drzwi do swojego świata, a tam wspólnie czarowali i bawili się do łez. Jak zapowiadali artyści, „Magiczni Show” to ponad 70-minutowy rollercoaster emocji, magii i śmiechu dla całej rodziny.

„Pan Magiczny” miał już okazję gościć w Kozienickim Domu Kultury, a jego występ został gorąco przyjęty przez publiczność. Teraz, po roku przerwy, wrócił do Kozienic z równie czarującym programem.

Warto tu jeszcze podkreślić, że wiele z numerów miało interaktywną formę, a iluzjonista wielokrotnie prosił na scenę osoby z publiczności. Zarówno ci młodsi, jak i starsi mogli na chwilę zostać prawdziwymi magikami. Sądząc po reakcjach – podobało się! Na zakończenie nie mogło zabraknąć też wspólnych, pamiątkowych zdjęć.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content