26,3 C
Kozienice
środa, 24 lipca, 2024

[ZDJĘCIA] Niebo nad Kozienicami było różowe. Kaśka Sochacka wystąpiła w Kozienickim Domu Kultury!

Popularne

Warto przeczytać

Jedna z najpopularniejszych wokalistek ostatnich miesięcy zawitała do Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. We wtorek, 17 maja, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego byliśmy świadkami koncertu Kaśki Sochackiej.

Kaśka Sochacka w ostatnich miesiącach króluje na listach przebojów z utworem „Niebo było różowe”. Utalentowana wokalistka daje o sobie znać od ponad 10 lat, ale rok 2021 okazał się przełomowy w jej karierze. Kaśka przebojem wdarła się do topu najchętniej słuchanych artystów w Polsce.

W marcu 2021 roku Kaśka Sochacka wydała debiutancki album studyjny pt. „Ciche dni”, a w listopadzie minialbum zatytułowany „Ministory”. Koncert w Kozienicach był częścią jej najnowszej ogólnopolskiej trasy, a w jego trakcie usłyszeliśmy najlepsze utwory z obu tych płyt.

Kaśka Sochacka była finalistką programu „Mam talent!” oraz półfinalistką „Must be the music! Tylko muzyka”. Jej piosenki mogliśmy usłyszeć też w różnych produkcjach telewizyjnych (m.in. w czołówce serialu „Tajemnica zawodowa”). Ostatnie miesiące artystka spędziła w trasie, a wspólnie z zespołem przemierzyła Polskę wzdłuż i wszerz, dając blisko 30 koncertów. Teraz jest w trakcie nowej trasy, a po drodze odwiedziła Kozienice.

Wraz z Kaśką, do Kozienic przyjechał zespół w składzie: Lesław Matecki (gitara), Andrzej Rajski (perkusja) oraz Paweł Harańczyk (instrumenty klawiszowe).

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content