26,3 C
Kozienice
środa, 24 lipca, 2024

[ZDJĘCIA] Miłośnicy BMW opanowali Kozienice. To już piętnasta edycja BMW 3ERFEST

Popularne

Warto przeczytać

Około 150 pięknych, specjalnie wyselekcjonowanych BMW zawitało w ten weekend do Ośrodka Rekreacji i Turystyki nad jeziorem. Do Kozienic przyjechali kierowcy z całego kraju, od Pomorza po Śląsk czy Małopolskę. Wszystkich łączy jedno – miłość do bawarskich samochodów. Warto zaznaczyć, że towarzyszy im szczytny cel. Podczas zlotu odbywa się zbiórka pieniędzy na rzecz podopiecznych Placówki Socjalizacyjnej „PANDA” w Kozienicach.

Impreza potrwa, aż 3 dni, jednakże dla zwiedzających gości zadysponowano przede wszystkim sobotę (18 czerwca). Dziś nad Jeziorem Kozienickim o godzinie 12 odbyło się oficjalne otwarcie imprezy.

Jest to już piętnasta impreza BMW 3ERFEST Kozienice. Jej organizatorem jest niezmiennie Łukasz Byzdra „Vmasher” wraz z tegorocznym wsparciem oraz patronatem honorowym burmistrza gminy Kozienice Piotra Kozłowskiego. Uroczystego otwarcia zlotu dokonali wyżej wspomniany Vmasher oraz zastępca burmistrza Mirosław Pułkowski.

– Wspólnie możemy uznać piętnasty zlot BMW w Kozienicach za otwarty! – powiedzieli zastępca burmistrza Mirosław Pułkowski oraz organizator imprezy Łukasz „Vmasher” Byzdra.

– Wydarzenie, którego jesteście inicjatorami wpisuje się w kalendarz imprez gminy Kozienice. Te imprezy mają naprawdę zróżnicowany charakter. Nie zamykamy się tylko na społeczność lokalną, ale tak jak widać, goszcząc was z całej Polski również otwieramy się na wszystkich – z każdego województwa, a także na osoby zarówno starsze jak i młodsze. Każdy w naszej gminie znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy w przyszłości. Bawcie się dobrze! – mówił zastępca burmistrza gminy Kozienice Mirosław Pułkowski.

Podczas głównego dnia motoryzacyjnego spotkania przewidziano prezentację samochodów, licytacje gadżetów na rzecz kozienickiego domu dziecka, stoiska wystawców, sesje zdjęciowe aut, zabawy zręcznościowe, liczne konkursy dla zwiedzających i uczestników oraz wystawy i prezentacje stoisk sponsorów.

O godzinie 17 zaplanowano finał imprezy i rozdanie nagród. Później wszystkich czeka dyskotekowa zabawa oraz wybory miss mokrego podkoszulka wraz z pucharami i nagrodami. Zabawa potrwa, aż do godziny 22. W niedzielę uczestnicy zlotu będą mieli okazje pozwiedzać lokalne atrakcje gminy Kozienice.

Poniżej kilka wybranych migawek ze zlotu, a pod nimi pełna galeria zdjęciowa.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content