17,8 C
Kozienice
niedziela, 3 lipca, 2022
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

[ZDJĘCIA] Funny Balls Show zawitało do Kozienic! Niezwykłe widowisko z ponad 3 tys. balonów

Popularne

W czwartek, 2 czerwca do Kozienic zawitało największe interaktywne widowisko dla całej rodziny. Funny Balls Show to bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczyliśmy ponad 3 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach! Z pewnością takiego Dnia Dziecka w Kozienicach jeszcze nie było!

Sala koncertowo-kinowa Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach pękała dziś w szwach. Zamieniła się w iście bajeczną, balonową krainę. A wszystko to za sprawą międzynarodowego widowiska „Funny Balls Show”, którego organizatorami byli Kozienickim Dom Kultury oraz gmina Kozienice.

Z okazji Dnia Dziecka Kozienicki Dom Kultury przeistoczył się w magiczną krainę – Balonolandię, w której działy się rzeczy niezwykłe. Były balonowe kostiumy, balonowa scenografia i balonowe dekoracje, między innymi zamek i wodospad.

W tym niezwykłym otoczeniu rodzice wraz z dziećmi poznali przygody króla Balonona, księżniczki Balotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Nie zabrakło także zabawnych mimów, szalonych klaunów oraz cyrkowych trików i sztuczek.

Zapraszamy do obejrzenia “fotek” z tego niezwykle emocjonującego wydarzenia. Poniżej kilka migawek, a pod nimi pełna galeria zdjęciowa.

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane