17,8 C
Kozienice
niedziela, 3 lipca, 2022
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

[ZDJĘCIA/AUDIO] Enea Wytwarzanie już od kilkunastu lat wspiera drużynę Energii Kozienice. Właśnie podpisano nową umowę sponsoringową

Popularne

W sobotę, 9 kwietnia o godzinie 11:30 na Stadionie Miejskim w Kozienicach odbyła się konferencja prasowa z udziałem Enei Wytwarzanie oraz Klubu Sportowego „Energia” Kozienice. Podczas spotkania byliśmy świadkami oficjalnej kontynuacji współpracy pomiędzy tymi podmiotami.

Tematem spotkania było podpisanie nowej umowy sponsoringowej i kontynuacja współpracy pomiędzy Klubem Sportowym “Energia” Kozienice, a Eneą Wytwarzanie. W ten wyjątkowy dla całej społeczności klubu dzień obecni byli wiceprezes zarządu do spraw pracowniczych Enei Wytwarzanie Marcin Łukasiewicz, prezes Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Sławomir Pietrzyk, prezes Klubu Sportowego “Energia” Kozienice Paweł Rajn oraz wiceprezes do spraw sportowych klubu Cezary Piekarski oraz trener jednej z grup młodzieżowych rocznika 2008 Rafał Bartosiewicz.

Jako pierwszy głos zabrał prezes klubu Paweł Rajn. Prezes w swojej wypowiedzi podkreślał jak ważny jest to dzień dla całego klubu. Dodał także, że współpraca z Eneą Wytwarzanie pozwala rozwijać się klubowi pod względem szkolenia młodzieży. – Jest to ważny dla nas dzień, ponieważ możemy kontynuować współpracę, która przez ostatnie lata bardzo fajnie się rozwijała. Dzięki Enei Wytwarzanie nasz klub ciągle idzie do przodu – mówił prezes Energii Kozienice Paweł Rajn:

 

Wiceprezes klubu do spraw sportowych Cezary Piekarski dodał, że dzięki takim umowa jak ta zawiązana z Eneą Wytwarzanie klub ma możliwości rozwoju i odpowiedniego zagospodarowania czasu dla młodszych roczników:

 

Umowę z kozienickim klubem podpisywał wiceprezes do spraw pracowniczych Enei Wytwarzanie Marcin Łukasiewicz. – Nam jako spółce jest niezmiernie miło po raz kolejny już wspierać lokalny klub Enea Energia Kozienice. Jesteśmy z państwem już od wielu lat i cieszę się, ze ta współpraca układa nam się dobrze – mówił wiceprezes Marcin Łukasiewicz:

 

Jak mówił prezes Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Sławomir Pietrzyk, Klub Sportowy “Energia” Kozienice to jeden z dobrze zarządzanych klubów na Mazowszu. – Przez wiele lat śledzę i dzisiaj bardzo wysoko oceniam pracę prezesa i całego zarządu. Cieszy mnie to, w jak dobrym kierunku zmierza klub – powiedział prezes Sławomir Pietrzyk:

 

 

 

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane