W tym roku przypada 81. rocznica zakończenia II wojny światowej w Europie. Z tej okazji w piątek, 8 maja br. o godz. 9.30 przy Pomniku Niepodległości w Kozienicach zostaną złożone kwiaty w hołdzie ofiarom i bohaterom największego i najtragiczniejszego konfliktu zbrojnego w dziejach świata.
Samorząd Gminy Kozienice zaprasza do udziału we wspólnym upamiętnieniu tej ważnej rocznicy. Będzie to okazja do chwili refleksji i zadumy nad wydarzeniami, które na zawsze wpłynęły na losy Polski, Europy i świata.
#NarodowyDzieńZwycięstwa
