0,8 C
Kozienice
piątek, 9 grudnia, 2022
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Zapraszamy 13 października. Kabaret Hrabi wystąpi w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

Miłośnikom zakręconego humoru i rozrywki na wysokim poziomie nie trzeba przedstawiać. 13 października (czwartek), Kabaret Hrabi zawita do Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka, gdzie dwukrotnie wystąpi z programem „Wady i Waszki”. Bilety już w sprzedaży.

Hrabi tworzą panowie: Dariusz Kamys, Tomasz Majer i Łukasz Pietsch oraz niepowtarzalna Joanna Kołaczkowska, która bez wątpienia potrafi poruszyć każdego, nawet najbardziej obojętnego widza.

– Artyści zawitają do Kozienic z programem „Wady i Waszki”. Jak sami mówią, każdy ma jakieś wady, ale to jak są postrzegane zależy od perspektywy. Nasze – dodają nam uroku, czyjeś potrafią być nie do zniesienia. Jedno jest pewne: szykuje się świetna zabawa – dodaje Elwira Kozłowska.

Bilety już w sprzedaży

Kabaret wystąpi 13 października w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, kolejno o godz. 17.00 i 20.00. Bilety w cenie od 90 do 120 zł dostępne są w kasach KDK oraz na www.biletyna.pl i www.kupbilecik.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Agencja Artystyczna KEREZA, a partnerami Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury. Dodatkowych informacji udziela organizator pod numerem telefonu 883 133 688.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content