25,2 C
Kozienice
niedziela, 16 czerwca, 2024

ZAPOWIEDŹ. XXII Dożynki Gminy Kozienice już 21 sierpnia. Gwiazdą wieczoru zespół EXTAZY

Popularne

Warto przeczytać

Burmistrz Gminy Kozienice Piotr Kozłowski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Kozienicach Rafał Sucherman serdecznie zapraszają na XXII Dożynki Gminy Kozienice. Gwiazdą wieczoru będzie zespół EXTASY.

Przed nami XXII. Dożynki Gminy Kozienice 2022. W tym roku gospodarzem dożynek będą Stanisławice. Początek uroczystości rozpocznie się od zbiórki delegacji wieńcowych na boisku piłkarskim w Stanisławicach o godz. 10.30. Następnie odprawiona zostanie uroczysta msza polowa, po której nastąpi przemarsz korowodu dożynkowego w asyście Orkiestry Dętej OSP z Kozienic oraz grupy mażoretek z OPP „Ogród Jordanowski.

 

 Oficjalne uroczystości zaplanowano na godz. 12.20, wtedy to również nastąpi uroczyste przekazanie wieńców i chlebów dożynkowych. W trakcie wydarzenia wręczone zostaną odznaczenia „Zasłużony dla Rolnictwa”, ogłoszone zostaną również wyniki konkursu na najładniejszy wieniec dożynkowy oraz kosz.

Program artystyczny rozpocznie się o godz. 13.45 i jako pierwsi na scenie zaprezentują się mieszkańcy Stanisławic. Gwiazdą dożynkowego wieczoru będzie zespół EXTAZY. Po koncercie zaplanowana została wspólna zabawa przy muzyce na żywo. Szczegółowy program znajdziecie na plakacie.  

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content