Teatr Kamienica wraca do Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. W czwartek, 15 października, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego zobaczymy świetną komedię pt. „Zacznijmy jeszcze raz”. Początek wydarzenia o godz. 19.00. Sprzedaż biletów rusza 15 maja.
– Widzowie poznają historię dwojga bohaterów. Ona jest terapeutką, specjalistką od ratowania związków. On to pacjent rujnujący swoje małżeństwo. Spotkają się w luksusowym gabinecie, gdzie przyjdzie im rozegrać pełen emocji pojedynek – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.
Spektakl otrzymał „Nagrodę Publiczności” na XI Katowickim Karnawale Komedii. Autorką sztuki jest Aleksandra Wolf, a za reżyserię odpowiada Tomasz Sapryk.
– Na naszej scenie wystąpi para świetnych aktorów: Aldona Jankowska i Tomasz Sapryk. Z pewnością przygotują dla naszych widzów wieczór pełen emocji i dobrej, teatralnej zabawy. Serdecznie zapraszam – dodaje Elwira Kozłowska.

Rusza sprzedaż biletów
Spektakl zostanie wystawiony w czwartek, 15 października, o godz. 19.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza 15 maja. Te będą dostępne, w cenie od 100 zł, w kasach KDK, na www.dkkozienice.pl (zakładka „Kup bilet”) oraz w serwisach teatrkamienica.pl i kupbilecik.pl.
Informacje szczegółowe oraz zamówienia grupowe dostępne są u organizatora pod nr tel. 601 197 157. Organizatorem wydarzenia jest Teatr Kamienica.
