Kozienice
piątek, 19 kwietnia, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

[WIDEO] Weronika Tarczyńska z I LO w Kozienicach nie miała sobie równych! Zdobyła złoto podczas Pucharu Świata na Węgrzech

Popularne

Warto przeczytać

Uczennica I LO im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach Weronika Tarczyńska w dniach od 1 do 5 czerwca brała udział, jako jedna z reprezentantek Polski, w prestiżowym wydarzeniu sportowym jakim był Puchar Świata „Hungarian Kickboxing World Cup” w kategorii wagowej – 56kg. Weronika startowała w kategorii wiekowej juniorów w formule Full Contact i zajęła 1 miejsce, pokonując rywalkę ze Słowenii.

Weronika Tarczyńska jest uczennicą I LO w Kozienicach. Od już 9 lat trenuje kickboxing pod okiem trenera Tomasza Bąka w klubie UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria, posiada już 4 stopień uczniowski, czyli brązowy pas z niebieskim zakończeniem.

Powołanie do kadry narodowej wywalczyła wcześniejszymi sukcesami na arenie Polski – zwycięstwami w Mistrzostwach Polski, w Pucharze Polski oraz w zawodach międzyklubowych. Złoty medal sportsmenki przyczynił się do zajęcia przez biało-czerwonych 4 miejsca pod względem wywalczonych krążków. Turniej w węgierskiej stolicy był jednym ze sprawdzianów przed jesiennymi Mistrzostwami Świata juniorów i kadetów we Włoszech, w których mamy nadzieję zobaczyć uczennicę kozienickiego liceum.