13,1 C
Kozienice
niedziela, 22 maja, 2022
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

[WIDEO] Kozieniczanka Mirosława Wójcicka wystąpiła w The Voice Senior. Zobacz jej występ!

Popularne


10 stycznia w Starostwie Powiatowym w Kozienicach, na zaproszenie starosty kozienickiego Krzysztofa Wolskiego, gościła przewodnicząca Klubu Seniora “Relaks”z Kozienic Mirosława Wójcicka, która wzięła udział w III edycji programu The Voice Senior. Podczas przesłuchań w ciemno miała przyjemność zaśpiewać z jurorką Alicją Majewską.

Mimo, iż artystka nie przeszła do kolejnego etapu, jej występ i udział w tak prestiżowym programie, niewątpliwie wpłynął na promocję powiatu kozienickiego, za co serdecznie podziękowali wokalistce starosta kozienicki Krzysztof Wolski oraz wicestarosta Małgorzata Bebelska. Nie zabrakło również kwiatów, gratulacji i życzeń.

Mirosława Wójcicka z muzyką związana jest od dziecka

Mirosława Wójcicka to była wicedyrektor i nauczycielka w Publicznej Szkole Podstawowej numer 3 w Kozienicach. Uczyła wychowania muzycznego. – W szkole podstawowej należałam do chóru szkolnego, śpiewałam solo. Następnie brałam udział w konkursach piosenki harcerskiej, żołnierskiej i radzieckiej. Należałam do zespołu wokalnego przy Domu Kultury w Kozienicach. Po maturze zdałam do WSP w Kielcach, na kierunek Wychowanie Muzyczne. Jako studentka śpiewałam w Kieleckim Domu Kultury. Po studiach otrzymałam pracę w PSP nr 3 w Kozienicach jako nauczyciel muzyki. W 2006 roku założyłam Klub Seniora RELAKS, a w nim zespół wokalny, z którym biorę udział w konkursach, festiwalach i koncertach na terenie całej Polski, promując nasz powiat kozienicki – mówi Mirosława Wójcicka.

Gdzie obejrzeć występ Pani Mirosławy?

W sobotę 8 stycznia, Pani Mirosława wystąpiła programie The Voice Senior, w którym zaśpiewała piosenkę Partity pod tytułem “Pytasz mnie, co ci dam”. Jej występ oceniało czteroosobowe jury, w którym znaleźli się: Maryla Rodowicz, Alicja Majewska, Witold Paszt oraz Piotr Cugowski. Jej występ możemy podziwiać TUTAJ (wystarczy kliknąć).

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane