14,7 C
Kozienice
poniedziałek, 25 września, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

W Kozienickim Domu Kultury zobaczymy spektakl komediowy w świetnej obsadzie

Popularne

Warto przeczytać

„Kiedy kota nie ma” to tytuł spektaklu komediowego, który 19 października zobaczymy w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Na scenie sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego wystąpią aktorzy z Teatru Capitol. Bilety już w sprzedaży.

„Kiedy kota nie ma” to komedia w reżyserii Andrzeja Rozhina na podstawie brytyjskiej farsy autorstwa Johnniego Mortimera i Briana Cooke’a, powstałej w latach 70. XX wieku.

– To wyśmienita komedia, pełna sarkastycznego brytyjskiego humoru oraz gorzkich refleksji na temat pożycia małżeńskiego. To farsa, która stawia wiele zabawnych, ale przy tym ważnych pytań. I chociaż scenariusz sztuki liczy blisko 50 lat, to ta pozostaje aktualna i wciąż gwarantuje doskonałą rozrywkę – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Widzowie poznają historię dwóch małżeństw z długim stażem, które są nieco znudzone swoimi związkami. Wspólną rozrywką dla nich jest wzajemne dogryzanie sobie. Akcja nabiera tempa kiedy jedna z bohaterek postanawia zorganizować swoją drugą podróż poślubną, akurat na 20. rocznicę zawarcia małżeństwa. Co z tego wyniknie? Przekonamy się w trakcie ponad dwóch godzin spektaklu.

– Warto zwrócić uwagę na obsadę tego spektaklu. Do Kozienickiego Domu Kultury zawitają Katarzyna Skrzynecka, Violetta Arlak, Piotr Zelt, Jacek Lenartowicz, Marta Bryła i Agata Puterko. To będzie wieczór w doborowym towarzystwie – dodaje Elwira Kozłowska.

Bilety już w sprzedaży

Spektakl zostanie wystawiony w czwartek, 19 października, o godz. 19.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Bilety w cenie 119 zł można nabyć w kasach KDK oraz w Internecie, na stronach: biletyna.pl, kupbilecik.pl, ewejsciowki.pl oraz teatrcapitol.pl.

Informacje i rezerwacje grupowe dostępne są u organizatora pod nr tel. 733 777 840. Organizatorem wydarzenia jest Teatr Capitol.

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content