20,8 C
Kozienice
czwartek, 25 lipca, 2024

W Kozienickim Domu Kultury zobaczymy nowy spektakl Teatru Capitol. Tuż po premierze

Popularne

Warto przeczytać

„Przyjazne dusze” to tytuł komedii w reżyserii Marcina Sławińskiego, który wkrótce zobaczymy w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Spektakl zostanie wystawiony w czwartek, 14 listopada, o godz. 19.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego. Sprzedaż biletów rusza 23 maja.

– „Przyjazne dusze” to nowa propozycja dla widzów, przygotowana przez artystów z Teatru Capitol. Jej premiera zaplanowana jest na październik 2024 roku, a zaledwie po kilku tygodniach sztuka zawita do Kozienickiego Domu Kultury. To niezwykle dowcipna, ale i wzruszająca opowieść, pełna ciepła i życiowej mądrości mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Sztuka powstała na podstawie tekstu „Spirit Level” autorstwa angielskiej dramatopisarki i scenarzystki Pam Valentine. To farsa łącząca elementy romantyczne i spirytystyczne.

– Akcja komedii dzieje się w nadmorskim domku, który nawiedzony jest przez duchy swoich poprzednich właścicieli. Mimo kłopotów z wynajęciem lokalu, do tajemniczego domu wprowadza się młode małżeństwo. Ona jest romantyczką, która spodziewa się dziecka; on natomiast początkującym autorem powieści kryminalnych. Jak się okaże, ich życie stanie się nagle o wiele ciekawsze – dodaje Elwira Kozłowska.

W spektaklu występują: Jacek Rozenek, Magdalena Wójcik, Tomasz Gęsikowski, Stefan Pawłowski, Dagmara Bryzek, Sławomira Łozińska i Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Rusza sprzedaż biletów

Spektakl zostanie wystawiony w czwartek, 14 listopada, o godz. 19.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów rusza 23 maja. Te będą dostępne w cenie od 120 zł w kasach KDK oraz na stronach internetowych: dkkozienice.pl (zakładka „Kup bilet”), teatrcapitol.pl oraz kicket.com.

Informacje szczegółowe oraz zamówienia grupowe dostępne u organizatora pod nr tel. 733 777 840. Organizatorem wydarzenia jest Teatr Capitol.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content