26,3 C
Kozienice
środa, 24 lipca, 2024

W Kozienickim Domu Kultury wystawią ciekawy spektakl dla dzieci

Popularne

Warto przeczytać

„Lwi król” to tytuł spektaklu dla najmłodszych, który zostanie wystawiony w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka w ramach cyklu „Poranki teatralne dla dzieci”. Przedstawienie zaplanowano na niedzielę, 16 października. Początek tradycyjnie o godz. 12.00.

Tym razem dla kozienickiej widowni wystąpią artyści z Teatru „Prima” z Warszawy.

– Młodzi widzowie poznają historię małego lwiątka, którego rodziców porwał kłusownik. Nasz bohater wyruszy w pełną przygód podróż, aby uwolnić swoich najbliższych. W trakcie wyprawy spotka wielu życzliwych i oddanych przyjaciół, którzy pomogą mu w tej trudnej misji – mówi Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Kup bilet

Spektakl odbędzie się w niedzielę, 16 października, o godz. 12.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Sprzedaż biletów rusza 20 września.

Te będą dostępne, w cenie: 12 zł – normalny, 7 zł – ulgowy, w kasach Kozienickiego Domu Kultury oraz na www.dkkozienice.pl , w zakładce „Kup bilet”. W przypadku zakupów stacjonarnych, posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

– Serdecznie zapraszam wszystkie maluchy i ich rodziców na spektakl. To będzie piękna i wzruszająca historia o dorastaniu, pierwszych sukcesach i odkrywaniu własnych możliwości – dodaje Elwira Kozłowska.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content