17,8 C
Kozienice
niedziela, 3 lipca, 2022
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

W Kozienickim Domu Kultury usłyszymy przeboje Queen. Śpiewać będą też kozieniczanie

Popularne

Nieśmiertelne przeboje zespołu Queen, a także hity polskiego rocka będą rozbrzmiewały w Kozienickim Domu Kultury. Wszystko to za sprawą koncertu „Kozienice Śpiewają”, realizowanego w ramach 2. Konkursu na inicjatywy lokalne „Nasza kultura z KDK w Gminie Kozienice”. Koncert zaplanowano na sobotę, 12 marca. Początek o godz. 18.00.

– Koncert ten stanowi podstawę projektu, zgłoszonego do konkursu na inicjatywy lokalne przez Państwa Annę i Mateusza Pułkowskich. Na realizację swojego pomysłu autorzy inicjatywy otrzymali dofinansowanie w wysokości 7 tys. złotych – przypomina dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Wydarzenie będzie podzielone na dwie części. O godz. 18.00 ruszy koncert pod hasłem „Kozienice Śpiewają”.

 Zgodnie z zapowiedziami autorów inicjatywy, w tej części usłyszymy mieszkańców Gminy Kozienice. Wokalistów-amatorów, którzy odważyli się wyjść na scenę w ramach dobrej zabawy i kulturalnej integracji– dodaje Elwira Kozłowska.

O godz. 19.00 rozpocznie się druga część koncertu, zatytułowana „Queen akustycznie”. Największe szlagiery legendarnej grupy przypomni zespół SilkQueen, w składzie: Janusz Maleńczuk – wokal, instrumenty perkusyjne, Krzysztof Chromiński – fortepian, Andrzej „Smukły” Maleńczuk – gitara akustyczna oraz Łukasz Juszczuk – bass akustyczny. Zespół jest rekomendowany przez Oficjalny Międzynarodowy Fan Club Queen w Wielkiej Brytanii i jako jeden z nielicznych na świecie wykonuje utwory formacji Queen akustycznie.

Pobierz wejściówkę

Koncert odbędzie się w sobotę, 12 marca, o godz. 18.00, w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego. Wstęp wolny. Obowiązują nieodpłatne wejściówki. Te będą wydawane w kasach KDK:

– w dniach 6-8 marca posiadaczom „Kozienickiej Karty Mieszkańca”;

– od 9 marca, od godz. 13.00 (do 2 sztuk dla jednej osoby) – pozostałym chętnym.

Na koncert zapraszają: Gmina Kozienice, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Anna i Mateusz Pułkowscy.

Koncert odbywa się w ramach inicjatywy, zgłoszonej przez Annę Pułkowską i Mateusza Pułkowskiego do 2. Konkursu na inicjatywy lokalne „Nasza kultura z KDK w Gminie Kozienice”, realizowanego przez Gminę Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

 


Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane