25,2 C
Kozienice
niedziela, 16 czerwca, 2024

W Klubie Filmowym „Znicz” zobaczymy poruszający dramat w doborowej obsadzie

Popularne

Warto przeczytać

„Kobieta z…” to tytuł dramatu w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta, jaki zostanie wyświetlony w trakcie XVIII Spotkania Klubu Filmowego „Znicz” Kina Kozienickiego Domu Kultury. Spotkanie zaplanowano na środę, 19 czerwca, na godz. 17.30. Sprzedaż biletów rusza 11 czerwca.

– „Kobieta z…” to nowy film duetu Małgorzata Szumowska i Michał Englert, który swoją premierę światową miał na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. To czuła opowieść o walce o siebie, ale też o pięknie prawdziwej bliskości mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

„Kobieta z…” to opowieść o Anieli Wesoły. Prowadziła zwyczajne życie – dorastanie w małym miasteczku, praca, miłość, ślub, rodzina. Jednak nigdy nie mogła być w pełni sobą – Aniela urodziła się w męskim ciele. Jakich dokona wyborów? Czy będzie gotowa poświęcić wszystko, by móc żyć normalnie i bez strachu? Widzowie poznają historię jej drogi prowadzącej do zmiany płci, a prelekcję i dyskusję dotyczącą filmu poprowadzi Anna Równy.

– Warto zwrócić uwagę na obsadę tego filmu. W tytułową postać wcielają się Mateusz Więcławek oraz Małgorzata Hajewska, a na ekranie towarzyszą im m.in. Joanna Kulig, Jerzy Bończak czy Jacek Braciak, a także wielu innych znakomitych aktorów i aktorek. Z tą niełatwą do opowiedzenia historią mierzą się wspaniali artyści – dodaje Elwira Kozłowska.

Dołącz do klubu

Sprzedaż biletów na spotkanie rusza 11 czerwca. Seanse Klubu Filmowego „Znicz” są otwarte dla wszystkich widzów, ale członkowie klubu mogą liczyć na preferencyjne ceny biletów. Normalny bilet na seans KF „Znicz” kosztuje 17 zł, członkowski – 13 zł. Dodatkowo członkowie mogą kupować karnety na trzy seanse w cenie 36 zł. Rezerwacje biletów na stronie www.kinokozienice.pl i pod nr tel. 48 611 07 50 wew. 133.

Zapisy do klubu prowadzone są w kasach KDK w Centrum Kulturalno-Artystycznym. Warunkiem rejestracji jest wypełnienie deklaracji oraz zakup karty członkowskiej w cenie 7 zł. Każda z nich opatrzona jest indywidualnym numerem.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content