20,8 C
Kozienice
czwartek, 25 lipca, 2024

Uroczyste Pożegnanie ósmoklasistów w Głowaczowie

Popularne

Warto przeczytać

W środowe popołudnie,  19 czerwca o godz. 16:00 uczniowie kl. VIII Publicznej Szkoły Podstawowej w Głowaczowie żegnali swoich wychowawców, nauczycieli oraz wszystkich, z którymi tworzyli społeczność szkolną przez ostatnie lata.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się burmistrz Miasta i  Gminy Głowaczów  Hubert Czubaj, starosta Powiatu Kozienickiego Krzysztof Wolski,  dyrektor PSP im. W.B. Głowackiego w Brzózie Dariusz Pronobis, dyrektor Publicznego Przedszkola w Głowaczowie Grażyna Krupa, inspektor ds oświaty Justyna Bojarska – Siębor, przewodniczący rady rodziców Arkadiusz Czarnecki.

Tegorocznemu zakończeniu roku szkolnego przyświecało hasło „Jesteś reżyserem swojego życia”. W części oficjalnej uroczystości, pani dyrektor Monika Kłos dokonała podsumowania całorocznej pracy i wyróżniła na forum szkoły uczniów z najwyższymi wynikami edukacyjnymi. Najlepsi uczniowie kl. VIII otrzymali z rąk Burmistrza Huberta Czubaja nagrody książkowe jako wyrazy uznania i gratulacje  za bardzo dobre wyniki w nauce oraz aktywne uczestnictwo w życiu szkoły i Gminy w roku szkolnym 2023/2024. Pani dyrektor złożyła również podziękowania rodzicom, którzy aktywnie angażowali się w życie szkoły. Gronu pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły dziękowała za trud, życzliwość i troskę o kształtowanie właściwych postaw młodzieży.

Po oficjalnym otwarciu i życzeniach od zaproszonych gości prowadzący uroczystości zaprosili wszystkich zebranych na Galę Rozdania Oskarów. Wspaniały scenariusz Gali, który absolwenci zaprezentowali wzorowo, spotkał się z dużym entuzjazmem przybyłych na to wydarzenie gości. Każdy absolwent wniósł w życie szkoły wiele niezapomnianych chwil i tym samym  został wyróżniony w szczególny sposób otrzymując symbolicznego oskara.

Absolwentom życzymy przede wszystkim zasłużonego wypoczynku i udanych wakacji.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content