Brak produktów w koszyku.

TURNIEJ O PUCHAR POSŁA NA SEJM RP W GŁOWACZOWIE

Popularne

Warto przeczytać

12 czerwca na stadionie sportowym w Głowaczowie zorganizowany został Turniej piłki nożnej o Puchar Posła Na Sejm RP Andrzeja Kosztowniaka.

W zawodach wzięło udział 10 drużyn z rocznika 2011. Młodym piłkarzom mocno kibicowali obecni na wydarzeniu Poseł na Sejm RP Andrzej Kosztowniak, Starosta Kozienicki Krzysztof Wolski – prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego Jastrząb Głowaczów, Wójt Gminy Głowaczów Hubert Czubaj oraz rodzice młodych zawodników.

Po wyczerpujących, ale bardzo widowiskowych meczach ostatecznie 1 miejsce wywalczyli zawodnicy RKS Radomiak Radom, drugie miejsce zdobyli piłkarze Uczniowskiego Klubu Sportowego Jastrząb Głowaczów niebiescy, natomiast na trzecim miejscu uplasowała się drużyna LKS Sparta Jazgarzew. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale i puchary.

Organizatorem Turnieju o Puchar Posła na Sejm RP Andrzeja Kosztowniaka był UKS Jastrząb Głowaczów oraz wójt gminy Głowaczów Hubert Czubaj.