„Rubinowe gody” to tytuł spektaklu komediowego w reżyserii Krzysztofa Kędziory, który zobaczymy w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Sztuka zostanie wystawiona w czwartek, 30 stycznia 2025 r., o godz. 19.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego. Sprzedaż biletów już ruszyła.
Widzowie spektaklu zmierzą się z pytaniem: czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz?
– Bohaterowie komedii, czyli Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend mógłby być udany, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka oraz portier, który uznaje, że jest świadkiem erotycznego trójkąta – mówi Dyrektorka Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.
Bohaterowie spektaklu zupełnie nieintencjonalnie wplątują się w polityczny skandal na szczytach władzy. Warto przekonać się o tym, kto wyjdzie obronną ręką z tej sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa.
– „Rubinowe gody” to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno. Serdecznie zapraszam naszych widzów na ten spektakl – dodaje Elwira Kozłowska.
W spektaklu zamiennie występują: Dorota Nowakowska / Maria Ciunelis, Andrzej Beya-Zaborski / Tadeusz Chudecki / Michał Pietrzak, Paweł Ferens / Marcin Trzęsowski / Patryk Czerniejewski oraz Sławomir Doliniec / Maciej Zuchowicz.
Kup bilet wcześniej
Spektakl odbędzie się w czwartek, 30 stycznia 2025 r., o godz. 19.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Sprzedaż biletów już ruszyła. Te są do nabycia w cenie 120 zł w kasach KDK, na www.dkkozienice.pl (zakładka „Kup Bilet”) oraz w serwisach biletyna.pl i kupbilecik.pl.
Informacje szczegółowe i zamówienia grupowe dostępne u organizatora pod nr tel. 600-515-329. Organizatorem wydarzenia jest Agencja Kreatywna – Kamila Kędziora.