20,8 C
Kozienice
czwartek, 25 lipca, 2024

„Te książki są epickie!” – warsztaty z przedszkolakami zakończone

Popularne

Warto przeczytać

29 czerwca w Bibliotece Publicznej Gminy Kozienice odbyły się czwarte warsztaty z książką w ramach projektu „Te książki są epickie!”, które są jedną z inicjatyw oddolnych wybranych do realizacji w projekcie pt. „Z biblioteką jak z obrazem – sztuka i tradycja”.

Tym razem wyzwanie podjęli chłopcy, a zajęcia z nimi odbyły się pod hasłem „Fox on a box”! Mali goście podążali śladami liska, który znalazł kartonowe pudełko, czyli to, czego potrzebuje aby sięgnąć po ulubione przekąski. Jednak za każdym razem w jego przebiegłym planie idzie coś nie-tak. A może odpowiedź na jego kłopot jest bliżej niż sobie zdaje sprawę?

To już ostatnie zajęcia ale i pierwsze zdanie niektórych dzieci i ich rodziców po angielsku, wypowiedziane do mikrofonu! Z tej okazji przygotowano niespodziankę dla rodziców i dzieci w postaci wakacyjnych łamigłówek, które mogły zabrać ze sobą do torby plażowej i kontynuować przygodę z angielskim na kocu! Bo nauka może być przyjemna! Wszystkie warsztaty koncentrowały się wokół książek brytyjskiego wydawnictwa Usborne.

Warsztaty poprowadziła Anna Gołębiowska-Dziedzic, która wraz z mężem – Arturem Dziedzicem, stworzyła ten projekt.

Kolejne zajęcia, tym razem dla dzieci w wieku 8-10 lat odbędą się we wrześniu.

 

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content