7,2 C
Kozienice
piątek, 1 marca, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Szukasz pracy? Z pewnością będziesz potrzebować CV

Popularne

Warto przeczytać

Czy napisanie poprawnie własnego CV jest trudne? Wydawać by się mogło, że nie skoro piszemy tylko i wyłącznie o sobie. Na podstawie przykładów jednak uważamy, że wielu osobom sprawia to trudność. Niestety, ale bez poprawnie napisanego CV mamy małą szansę na znalezienie odpowiedniej pracy. Co zrobić, aby się wyróżnić z tłumu?

Jak pracodawcy oceniają CV?

Wszystkie średnie oraz duże firmy mają na etacie zatrudnione osoby, które dla nich dokonują rekrutacji. Doświadczeni rekruterzy nie tracą czasu na to, aby przeglądać setki CV. Po prostu wszystko dokonują na podstawie eliminacji. Mówi się, że każdy z kandydatów na dane stanowisko ma dosłownie kilka sekund, aby przypaść do gustu rekruterowi, czy też nie.

Jak w tak krótkim czasie mamy się wyróżnić z tłumu? Na pewno bardzo ważny jest szablon naszego CV. Klasyczne CV nie sprawdzają się już w wielu sytuacjach. Tylko i wyłącznie, na co po niektóre stanowiska, ale gdy zależy nam na pracy jako grafik komputerowy, czy też stylista, to klasyczne CV będzie nas jakby automatycznie skreślało.

Wówczas musimy wyróżnić się szablonem. Gdy wejdziemy sobie na stronę https://bananacv.com/szablony, to będziemy pod wrażeniem tego, jak może wyglądać nowoczesne CV. Wykorzystanie różnych kolorów w CV jest dla wielu osób totalną nowością. Wcale nas to nie dziwi. W szkole przecież uczono nas pisać CV w sposób klasyczny, a wręcz zaznaczano, aby się nie wyróżniać z tłumu.

Musimy jednak spojrzeć na to wszystko trzeźwo i wiedzieć, że czasy się zmieniają oraz zmienia się także moda. Powyższa strona jest tego najlepszym dowodem.

Czy ktoś może dla nas wykonać CV?

Oczywiście szablon jest szablonem, ale najbardziej liczy się treść naszego CV. Najczęstszym błędem jest to, że podajemy w wykształceniu szkołę podstawową, gimnazjum, licem i studia wyższe. O zgrozo, niektórzy nawet dodają ukończone przedszkole. Jest to bardzo poważny błąd, który może nas od razu wyeliminować.

Zawsze podaje się szkołę, podczas której zdobyliśmy najwyższe wykształcenie. Nie może być inaczej. Gdy nie czujemy się na siłach, to możemy zlecić napisanie CV specjalistycznej firmie. Wówczas możemy liczyć na to, że CV będzie przygotowane nienagannie. Bardzo nas to cieszy. Gdy w naszym CV nie znajdą żadnego błędu, to istnieje spore prawdopodobieństwo, że zostaniemy zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Zaczęliśmy artykuł o szablonach i na nim także chcielibyśmy zakończyć. Szablony są niezwykle ważne. Gdy zastanawiamy się, czym możemy zaskoczyć naszego przyszłego pracodawcę, to postawmy na bananacv.com i mamy ten problem z głowy. Pakiety, które są dostępne na stronie, są bardzo przejrzyste oraz ciekawe. Co najważniejsze, nie są one drogie. Możemy nawet skorzystać z pakietów darmowych. Decyzja oczywiście należy do nas. Wybierzmy szablon, który okaże się strzałem w dziesiątkę i dajmy się poznać swojemu potencjalnemu pracodawcy z możliwie najlepszej strony. To naprawdę jest możliwe. Warto także uwierzyć w siebie i jednocześnie o siebie zawalczyć.

 

/mat.sponsorowany/

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content