czwartek, 25 lipca, 2024

Sukcesy zawodniczek UKS „OLIMP” na 6. Memoriale Sławomira Rosłana

Popularne

Warto przeczytać

Piaseczno, 9 czerwca 2024 r. – Zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego „OLIMP” odniosły znakomite sukcesy podczas Ogólnopolskiego 6. Memoriału Sławomira Rosłana, który odbył się w Piasecznie. Reprezentantki klubu zdominowały rywalizację w kilku kategoriach wiekowych, zdobywając miejsca na podium i ustanawiając nowe rekordy.

Hania Izdebska, startująca z numerem 51, triumfowała w biegu na 300 metrów w kategorii U12, osiągając czas 47,78 sekundy. To wybitne osiągnięcie pozwoliło jej zdobyć złoty medal. Izdebska nie poprzestała jednak na jednym sukcesie; w biegu na 60 metrów zdobyła srebrny medal, osiągając czas 8,75 sekundy, co jest równie imponującym wynikiem w tej kategorii wiekowej.

W kategorii U14, Lena Domeradzka, z numerem 50, również pokazała się z najlepszej strony. W biegu na 300 metrów zajęła trzecie miejsce, osiągając czas 44,55 sekundy. Wynik ten plasuje ją obecnie na dziesiątej pozycji w krajowym rankingu tej kategorii wiekowej. Ponadto, w biegu na 100 metrów z czasem 13,66 sekundy, Lena zajęła siódme miejsce, co również jest godnym uwagi osiągnięciem w tak silnie obsadzonej konkurencji.

Największym sukcesem może pochwalić się Danuta Woszczek, startująca z numerem 444, która w biegu na 1500 metrów zajęła drugie miejsce w swojej serii. Czas 4.40,03, jaki uzyskała, jest nowym rekordem Polski w kategorii wiekowej W45. To historyczne osiągnięcie potwierdza jej doskonałą formę i wybitne umiejętności.