9,8 C
Kozienice
wtorek, 17 maja, 2022
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Sezon studniówkowy w Kozienicach czas zacząć. Gdzie i kiedy bawić się będą maturzyści?

Popularne

Poloneza czas zacząć! Już 15 stycznia ruszają studniówki w powiecie kozienickim. Pierwsi bawić się na balu będą uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach.

Pierwsza tegoroczna studniówka odbędzie się w sobotę 15 stycznia i tego dnia swój bal będzie miało około 70 uczniów z I LO im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach. Jak zawsze maturzyści z Zespołu Szkół nr 1 im. Legionów Polskich, w sumie około 200 osób, bawić się będą w dwóch turach, 21 i 28 stycznia. W Szkole Drzewnej w Garbatce-Letnisku zrezygnowano w tym roku z organizacji balu maturalnego.

Licealiści z I Liceum Ogólnokształcącego imienia Stefana Czarnieckiego w Kozienicach, wzorem poprzedniego balu będą bawić się w Centrum „Jagiellonka” w Jedlni. – Na balu maturalnym, który odbędzie się już w najbliższą sobotę pojawią się przedstawiciele trzech klas, a mianowicie 3GA, 3GB, 3GC wraz z wychowawcami, Małgorzatą Potent-Ambroziewicz, Alicją Wieczorek oraz Joanną Molendą. Udział w studniówce weźmie około siedemdziesięciu uczniów z naszej szkoły. Studniówka rozpocznie się o godzinie 19 – mówi dyrektor I LO w Kozienicach Ewa Malec.

Z Zespołu Szkół nr 1 w Kozienicach bal maturalny będzie świętować, aż siedem klas podzielonych na dwie tury. Studniówka odbędzie się w Pałacu pod Dębami, w Nowej Woli, w gminie Grabów nad Pilicą. – Będą to trzy klasy licealne i cztery techniczne. Pierwsza grupa, licząca 94 maturzystów ma zarezerwowany termin na piątek 21 stycznia, na godzinę 18. Pojawią się tam przedstawiciele 3BG, oraz czwartych klas o profilach technik żywienia i usług gastronomicznych, technik elektryk i 4 technik ekonomik z wychowawcami Izabelą Kęską-Cieślik, Jadwigą Nędziak, Karolem Rybańcem oraz Mirosławą Zając. Druga grupa, czyli 91 osób z trzech klas bawić się będzie tydzień później, czyli w piątek 28 stycznia, także o godzinie 18 rozpocznie się ich bal. Będą tam obecni wychowawcy klas technik mechanik, 3FGK, 3GG, a mianowicie Andrzej Frączek, Agnieszka Kaim oraz Marzena Marszałek. Studniówka odbędzie się niestety bez udziału rodziców – mówi dyrektor ZS nr 1 w Kozienicach Ryszard Zając.

Nasza redakcja życzy wszystkim maturzystom udanej zabawy, żeby studniówkowa noc była wyjątkowa i niezapomniana. Oczywiście życzymy także stu procent na maturze.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane