-5 C
Kozienice
czwartek, 30 listopada, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Są zdolni i młodzi. Gratulacje i upominkowe vouchery upominkowe dla stypendystów Prezesa Rady Ministrów

Popularne

Warto przeczytać

W czwartek 12 stycznia, na zaproszenie starosty kozienickiego Krzysztofa Wolskiego, stypendyści Prezesa Rady Ministrów, wychowankowie szkół średnich prowadzonych przez powiat, gościli w starostwie powiatowym. Władze powiatu pogratulowały zarówno uczniom, ich rodzicom, jak również nauczycielom obu kozienickim placówkom.

W czwartek 12 stycznia, na zaproszenie Starosty Kozienickiego Krzysztofa Wolskiego, stypendyści Prezesa Rady Ministrów, wychowankowie szkół średnich prowadzonych przez powiat, gościli w starostwie powiatowym. Władze powiatu pogratulowali zarówno uczniom, ich rodzicom, jak również nauczycielom obu kozienickim placówkom.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest jedną z form nagradzania najzdolniejszych uczniów szkół, w których nauka kończy się egzaminem dojrzałości. Może je otrzymać uczeń, który uzyskał promocję z wyróżnieniem i najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Gratulacje uczniom złożył starosta kozienicki Krzysztof Wolski i wicestarosta Małgorzata Bebelska.

W gronie wybitnych uczniów z regionu radomskiego znaleźli się: Łukasz Wójtowicz – klasa 4 PB z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach oraz Maciej Suwała – klasa 4TELG, Jakub Sikora – klasa 4GLO i Wiktoria Gaik – 3ATEK z Zespołu Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich w Kozienicach.

Władze starostwa w kilku słowach podziękowali za wspaniałe reprezentowanie całego Powiatu Kozienickiego życząc stypendystom kolejnych równie znaczących sukcesów. Podczas spotkania uczniom towarzyszyły Anna Gollasch Dyrektor ZS Nr 1 i Ewa Malec Dyrektor I LO.

fot. Powiat Kozienice/ Podczas wizyty stypendyści otrzymali upominkowe vouchery

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content