20,8 C
Kozienice
czwartek, 25 lipca, 2024

Rekrutacja 2024/25 do Szkół Polskich i szkół w systemie KNO

Popularne

Warto przeczytać

Ruszyła rekrutacja na rok 2024/25 do Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w systemie kształcenia na odległość (KNO) oraz do Szkół Polskich prowadzonych przez Ministra Edukacji. Szkoły oferują całkowicie darmową edukację w języku polskim dla dzieci przebywających poza granicami RP.”

Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą (ORPEG) wspiera i promuje naukę języka polskiego wśród młodych Polaków przebywających za granicą. Prowadzimy kształcenie na odległość (KNO) oraz oferujemy naukę w Szkołach Polskich – stacjonarnie przy ambasadach i konsulatach. 

KNO i Szkoły Polskie oferują całkowicie darmową edukację w języku polskim dla dzieci przebywających poza granicami RP. Gwarancją wysokiego poziomu nauczania jest nadzór pedagogiczny oraz wykwalifikowani nauczyciele. W naszych szkołach dzieci uczą się i poznają świat w oparciu o spójne ramy programowe przygotowane przez MEN.

Szkoły funkcjonujące w strukturze ORPEG wyposażone są w nowoczesny sprzęt IT wspierający multimedialne sposoby nauczania. Edukacja kończy się uzyskaniem polskiego świadectwa szkolnego potwierdzającego naukę w polskim systemie edukacyjnym.

Informacje o rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej ORPEG:

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content