14,7 C
Kozienice
poniedziałek, 25 września, 2023
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Przedstawiciele szkół z Niemiec, Węgier i Włoch z wizytą u starosty

Popularne

Warto przeczytać

W piątek 13 stycznia w starostwie powiatowym gościła międzynarodowa delegacja przedstawicieli szkół europejskich, które wezmą udział w kolejnym projekcie realizowanym przez Zespół Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich w Kozienicach.

W trakcie spotkania Dyrektor ZS Nr 1 Anna Gollasch i Wicedyrektor Paweł Boryczka pokrótce przybliżyli założenia projektu, który dotyczył będzie zagadnień związanych z robotyką oraz przedstawili gości, wśród których byli dyrektorzy i nauczyciele szkół z Niemiec, Węgier i Włoch.

Starosta kozienicki Krzysztof Wolski i wicestarosta Małgorzata Bebelska zgodnie podkreślali, iż wszelkie formy działania służące rozwojowi placówek oraz podnoszeniu ich rangi i prestiżu zawsze będą wspierane przez zarząd powiatu, a współpraca międzynarodowa i realizowane w jej ramach inicjatywy niewątpliwie należą do najważniejszych i najskuteczniejszych w procesie edukacji.

Partnerzy projektu zaznaczyli, iż podstawą prowadzenia każdego zadania jest dobra współpraca i wzajemne wsparcie wszystkich uczestników, co w dalszej perspektywie prowadzi do kolejnych, wspólnych działań.

Na zakończenie Starostowie przekazali gościom upominki i życzyli sukcesów w realizacji  projektu.

 

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content