26,9 C
Kozienice
niedziela, 16 czerwca, 2024

Przed nami I Turniej w Armwrestlingu o Puchar „Króla Puszczy Kozienickiej”

Popularne

Warto przeczytać

Stowarzyszenie „KozGames” serdecznie zaprasza wszystkich miłośników sportu i dobrej zabawy na I Turniej w Armwrestlingu o Puchar „Króla Puszczy Kozienickiej”, który odbędzie się 1 czerwca nad Jeziorem Kozienickim. To wyjątkowe wydarzenie sportowe jest idealną okazją do sprawdzenia swoich sił w rywalizacji oraz do spędzenia aktywnie czasu w pięknej, naturalnej scenerii.

Zapisy oraz ważenie zawodników rozpoczną się w dzień zawodów przy amfiteatrze od godziny 9:00 i potrwają do 11:50. Zawody zainaugurują kobiety, które o godzinie 12:00 rozpoczną rywalizację w kategorii open na prawą rękę. Następnie do stołów przystąpią mieszkańcy powiatu kozienickiego, również w kategorii wagowej open na prawą rękę.

Kolejną grupą będą Amatorzy, którzy zostaną podzieleni na cztery kategorie wagowe:

  • Prawa ręka do 75 kg
  • Prawa ręka do 86 kg
  • Prawa ręka powyżej 86 kg
  • Lewa ręka open

Impreza zakończy się emocjonującymi zmaganiami Profesjonalistów, którzy rywalizować będą w trzech grupach:

  • Prawa ręka do 85 kg
  • Prawa ręka powyżej 85 kg
  • Lewa ręka open

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwać będzie sędzia rangi międzynarodowej, Judyta Wiercińska, co gwarantuje wysoki poziom organizacyjny i sportowy turnieju. Dodatkowym atutem wydarzenia będzie obecność specjalnego gościa – Konstantego Królika, multimedalisty Mistrzostw Świata i Europy oraz kilkudziesięciokrotnego Mistrza Polski, który swoją obecnością z pewnością podniesie rangę zawodów.

I Turniej w Armwrestlingu o Puchar „Króla Puszczy Kozienickiej” to nie tylko rywalizacja sportowa, ale także doskonała okazja do integracji lokalnej społeczności oraz promowania zdrowego i aktywnego stylu życia. Organizatorzy przygotowali wiele dodatkowych atrakcji, które umilą czas zarówno uczestnikom, jak i kibicom. Będzie to niezapomniane wydarzenie pełne sportowych emocji, dobrej zabawy i wspólnego spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content