20,8 C
Kozienice
czwartek, 25 lipca, 2024

Pozwól sobie na „Sielską Wpadkę” w Kozienickim Domu Kultury

Popularne

Warto przeczytać

„Sielska Wpadka” to tytuł spektaklu komediowego, który już 20 października zobaczymy w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Początek przedstawienia w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego o godz. 18.00. Sprzedaż biletów ruszyła 24 września.

– Spektakl „Sielska Wpadka” to romantyczna komedia omyłek, którą charakteryzują barwne postacie, zabawne zmiany biegu wydarzeń oraz wiejski, sielski klimat, a całość okraszona jest muzyką na żywo – mówi Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Widzowie poznają historię dwóch par, które wybierają się na wesele przyjaciela do wiejskiego pensjonatu CountryLux na Podlasiu. Panowie nie widzieli się od dwudziestu lat i na to męskie spotkanie po latach cieszą się najbardziej. Czy ich żony podzielają ten entuzjazm? Na miejscu nic nie jest takie, jak być powinno…

– Dla kozienickiej publiczności tego wieczoru wystąpią: Agnieszka Mrozińska, Anna Sandowicz, Michał Rolnicki, Paweł Izdebski oraz Maciej Radel. Widzowie doskonale znają ich nie tylko z desek teatrów, ale również z filmów i seriali dodaje Elwira Kozłowska.

Za scenariusz sztuki odpowiada Maria Marcinkiewicz-Górna, a reżyserem spektaklu jest Anna Sandowicz. Więcej informacji na www.dkkozienice.pl

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content