26,3 C
Kozienice
środa, 24 lipca, 2024

Powraca duża impreza motoryzacyjna. Już w ten weekend Jezioro Kozienickie opanują niemieckie auta. Przed nami BMW 3ERFEST!

Popularne

Warto przeczytać

Około 150 pięknych, specjalnie wyselekcjonowanych BMW zawita już w ten weekend do Ośrodka Rekreacji i Turystyki nad Jeziorem Kozienickim. W Kozienicach pojawią się kierowcy z całego kraju, których niezmiennie łączy jedno – miłość do bawarskich samochodów. Towarzyszyć im będzie szczytny cel. Jaki? O tym dowiecie się niżej.

Szczytny cel

Będzie to już piętnasta impreza BMW 3ERFEST Kozienice. Jej organizatorem jest niezmiennie Łukasz Byzdra Vmasher wraz z tegorocznym wsparciem oraz patronatem honorowym burmistrza gminy Kozienice Piotra Kozłowskiego. – Jak co roku naszym celem będzie zebranie jak największych środków dla podopiecznych kozienickiej Pandy. Chcemy sprawić im „kieszonkowe na wakacje” – mówi Łukasz Byzdra Vmasher z grupy 3ER.

Impreza potrwa, aż 3 dni, jednakże dla zwiedzających gości zadysponowano sobotę (18 czerwca). Wtedy też nad Jeziorem Kozienickim o godzinie 12 odbędzie się oficjalne otwarcie imprezy. Podczas głównego dnia motoryzacyjnego spotkania przewidziano prezentację samochodów, licytacje gadżetów na rzecz kozienickiego domu dziecka, stoiska wystawców, sesje zdjęciowe aut, zabawy zręcznościowe, liczne konkursy dla zwiedzających i uczestników oraz wystawy i prezentacje stoisk sponsorów. O godzinie 17 zaplanowano finał imprezy i rozdanie nagród. Później wszystkich czeka dyskotekowa zabawa oraz wybory miss mokrego podkoszulka wraz z pucharami i nagrodami. W niedzielę uczestnicy zlotu będą mieli okazje pozwiedzać lokalne atrakcje gminy Kozienice.

Poniżej plakat promujący imprezę oraz dokładny plan całego wydarzenia.

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content