Brak produktów w koszyku.

Piłkarze Enei Energii Kozienice wrócili z Baniochy bez punktów

Popularne

Warto przeczytać

W spotkaniu 25. kolejki IV ligi mazowieckiej II, które rozegrane zostało 30 kwietnia, drużyna Orła Baniocha wygrała z Eneą Energią Kozienice 2-0 (1-0).

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Orła Baniocha w siódmej minucie spotkania, gdy Cezary Michalak zdobył pierwszą bramkę.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Patryk Dąbkowski z zespołu Orła Baniocha. Była to 43. minuta meczu. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Orła Baniocha.

Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Energia Kozienice: Hubertowi Śliwińskiemu w 56. i Michałowi Lamentowi w 68. minucie.

Drużyna Energii Kozienice ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Orła Baniocha, strzelając kolejnego gola. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry na listę strzelców wpisał się Dominik Bartnik.

Dwie minuty później kartkę otrzymał Patryk Wołczynski z Energii Kozienice. Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-0.

Zawodnicy Orła Baniocha obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy trzy.

Skład Energii: Majos – Wasilewski – 72′ Więcek, Janiszewski, Lament, Wołczyński, Nowak (k) – 75′ Kucharczyk, Czerwiński – 65′ Walisiewicz, Śliwiński, Nowosadko – 56″ Nowosadko, Hlushchuk – 86′ Trojanowski, Skowroński – 56′ Książek.