27,3 C
Kozienice
wtorek, 21 maja, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Pijany przewoził dziecko quadem

Popularne

Warto przeczytać

Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Kozienicach zatrzymali nieodpowiedzialnego 32-latka, który w stanie nietrzeźwości przewoził quadem 9-letnie dziecko. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W poniedziałek (10.04) po południu  dyżurny kozienickiej komendy odebrał zgłoszenie o kierowcy, który pijany jeździ czterokołowcem i przewozi dziecko. Na miejsce wysłany został patrol z Komisariatu Policji w Grabowie nad Pilicą. Gdy mężczyzna zobaczył policjantów, nie reagował na dawane mu sygnały dźwiękowe i błyskowe do zatrzymania i zaczął uciekać.

W pewnym momencie zostawił wiozące przez siebie dziecko przed jednym z domów i ponownie zaczął uciekać w stronę lasu. Do pościgu został wysłany kolejny patrol z Wydziału Kryminalnego kozienickiej KPP. Na widok policjantów i nieoznakowanego pojazdu służbowego mężczyzna porzucił quada i zaczął uciekać pieszo. Kryminalni po pościgu zatrzymali mężczyznę.

32-latek został przebadany na zawartość alkoholu. Miał w organizmie prawie 2 promile. Mężczyzna trafił  do policyjnego aresztu. Teraz odpowie za swoje zachowanie przed sądem. – informuje podkom. Ilona Tarczyńska z KPP w Kozienicach

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content