27,3 C
Kozienice
wtorek, 21 maja, 2024
0,00 zł

Brak produktów w koszyku.

Organizacje pozarządowe gminy Głowaczów z dofinansowaniem

Popularne

Warto przeczytać

W dniu 25.07.2023 r. Zarząd Województwa Mazowieckiego przyjął uchwałę 1277/424/23 w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację w 2023 r. zadań publicznych Województwa Mazowieckiego w obszarze „Działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych”, zadanie pn. „Wspieranie rozwoju gospodyń aktywnych społecznie”.

Celem realizacji zadania była aktywizacja i rozwój kobiet oraz społeczności w środowisku wiejskim na Mazowszu poprzez doposażenie organizacji pozarządowych, w których działają gospodynie aktywne społecznie, w niezbędny sprzęt, czego skutkiem będzie wzrost sprawności ich działania oraz zwiększenie liczby organizowanych przez nie przedsięwzięć.

Zakupiony sprzęt ma realnie i bezpośrednio wpływać na realizacje celów przedstawionych w ogłoszeniu oraz w mierzalny sposób pokazywać wzrost sprawności działalności organizacji.

Z przyjemnością informuje, że wśród organizacji pozarządowych którym przyznano dofinansowania znalazły się  ochotnicze straże pożarne z Głowaczowa, Brzózy, Miejskiej Dąbrowy, Mariampola, Ursynowa, Cecylówki – Brzózkiej i Bobrownik.  Łączna wysokość pozyskanych środków to 49 tys. zł, która została przeznaczona na zakup sprzętu medycznego do udzielania pierwszej pomocy, na zakup namiotów i urządzenia wielofunkcyjnego.

Zadania pod nazwą:

Działania OSP Bobrowniki to podstawa bezpieczeństwa lokalnej społeczności

Zakup sprzętu przez OSP Brzóza wspomagającego rozwój społeczności lokalnej

OSP Cecylówka Brzózka wspomaga rozwój społeczności lokalnej

Wspólne działanie to podstawa bezpieczeństwa lokalnej społeczności

OSP Mariampol wspiera rozwój społeczności lokalnej

OSP Miejska Dąbrowa wspomaga rozwój społeczności lokalnej

zostały dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

Czytaj więcej

- Reklama -

Ostatnio dodane

Skip to content